Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości plandeki opatrzone certyfikatem DEKRA „XL”. Potwierdza on, że nasz produkt spełnia restrykcyjne parametry jakościowe i normy bezpieczeństwa. Wszystkie plandeki wykonujemy z najwyższej jakość materiałów o gramaturze:
-dach 670 g/m2,
-boki 900 i 930 g/m2
w pełnej gamie kolorów, Posiadamy także drukarkę wielkoformatową full color, co daje nam możliwość wykonania dla Państwa dowolnej grafiki na plandece. Specjalizujemy się w plandekach przeznaczonych do naczep samochodów ciężarowych, przyczep samochodowych i nie tylko. Nasze doświadczenie i dokładność pokazują że zastosowanie materiałów plandekowych może być bardzo różnorodne. Na plandekach naczep montujemy konturowe taśmy odblaskowe zgodnie z najnowszymi wymaganiami transportowymi. Wykorzystujemy tylko sprawdzone i certyfikowane materiały od naszych dostawców. Są nie tylko bardzo trwałe i wytrzymałe, ale także prezentują wysoki poziom estetyczny. Każdy projekt szczegółowo omawiamy ze zleceniodawcą. Wykonujemy projekty dostarczone przez klienta w formie rysunku technicznego, jak również możemy dokonać wymiarów ze starych plandek.

W ofercie plandeki do naczep w dowolnych konfiguracjach: plandeki czterostronne, plandeki do naczep wyposażonych w tylne drzwi, ścianę przednią oraz do naczep z regulowaną wysokością lub posiadających konstrukcję przesównego dachu. Plandeki do naczep burtowych wykonywane są zgodnie z przepisami celnymi, co umożliwia otrzymanie certyfikatów celnych dla danych naczep. Naszymi dostawcami są najwięksi europejscy producenci materiałów PCV. Plandeki mogą być wyposażone w zależności od specyfikacji Klienta w dodatkowe wzmocnienia jak również linkę celną i ewentualny naciąg gumowy.